Başkandan

COVID-19 sonrası işimize devam için yol haritası hazırladık. Başta Çin olmak üzere uluslararası tecrübelerden faydalanarak hazırlanan kılavuz, iş yerlerine dönüş süreci hakkında ekiplerimize ve Network'umuzde ki arkadaşlarımıza alınması gereken önlemleri bildirdik...

Çin’den önemli tecrübeler ve küresel uygulamalar esas alındı,

”Çin’de pandemi sonrası iş hayatına tekrar dönüş" ile ilgili planlarını ve tecrübelerini inceleyerek grubumuzda uygulamaya başladık.

Virüse karşı güvenliği ve hijyeni sağlayarak çalışma alanlarımızı hazırladık, sürekli hijyen kurallarımızı yayınladık, Sosyal mesafe koruması; yoğunluğu azaltmak için, planlama ve ofis trafiği modelleri için kurallarımızı bildirdik,

FORMEL GROUP olarak, bu süreçte üzerimize düşeni yapmak için hızla gerekli önlemleri alıyoruz;

Mayıs başında İcra Kurulumuzda işe dönüş konusunu etraflıca değerlendirerek atılacak adımları belirledik. Ofislerimizi çalışma ortamına hazırladık, gerekli hijyen tedbirleri alındı, Uluslararası faaliyet gösteren yapıya sahip olduğumuzdan, iş planlarımızı aksatmayacak şekilde, kalabalık ortam oluşturacak toplantılarımızı ve faaliyetlerimizi online platformlara taşıdık, Yurt dışı seyahatlerimizi bir süre daha erteledik, Çalışma alanlarımızda hijyeni artıracak tüm uygulamaları hayata geçirdik.

İşlerimizi durdurmuyoruz, kısmen ofis, kısmen online platformlardan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Görüyoruz ki bu pandemi öyle kısa sürede bitmeyecek. Biz iş dünyası insanları olarak her senaryoya hazırlıklı olmalıyız. Şirketimizi uzun dönem bu pandemi ortamında ayakta tutabilmek için kriz senaryolarımızı pandemiye göre güncelleyerek hayata geçirdik. Bu süreci hepbirlikte atlatacağımıza yürekten inanıyoruz. Bu amaçla, her zaman olduğu gibi, 7/24 iletişime açık olduğumuzu tekrar hatırlatmak isteriz. Bu zorlu dönemde, şirketlerimizi güçlü ve sürdürülebilir kılmak büyük önem arzediyor.

Saygılarımızla, Grup Baskanı-Emel Degirmenci Bedel İletişim Kanallarımız;
  • info@formelgroup.com
  • emel@formelgroup.com
  • emeldegirmenci@hotmail.com
  • Microsoft Teams, Zoom, Skype
İletişime Geç