parallax background

Dinçerler Tekstil

Temelleri Emel Değirmenci tarafından 1999 yılında atılan Formel Group, başta Finans ve Yatırım olmak üzere, Bilişim Teknolojileri, Çevre ve Enerji, Dış Ticaret, Global Acentelik ve Distribütörlük Hizmetleri alanlarında çalışmaktadır.

Dinçerler Tekstil

Dinçerler Tekstil'i bir aile şirketi haline getirip; tüm çalışanların birbirine saygılı ve hoşgörülü olmasını, çalışanlar arasında güçlü bir yardımlaşmayı ve ekip ruhunu geliştirmeyi;çalışanların Dinçerler Tekstil'de gelecek kaygısı duymadan kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak,

Müşterilerimiz için de, güvenilir, hızlı, kaliteli optimum fiyatta ürün sunan bir üretici olmak.

Toplam Kalite Esasları dahilinde çalışan, sektöründe müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde olmasını hedefleyen Suni Deri imalatı sektöründe, piyasada kalitesi bakımından aranan, öncü firmalar arasında yer almak ve bu yerimizi muhafaza etmek.

Kalite Politikamız

Gelişen ve büyüyen Suni Deri sektöründe en iyi ürünü ve kaliteyi müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

Kalitemizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz.

Ürünlerimizde ve faaliyetlerimizde öncelikli olarak iç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanıyoruz.

Faaliyetlerimizi sürdürürken geçmişten devraldığımız doğayı ve çevreyi geleceğe; kirletmeden ve yaşanabilir şekilde devretmeyi amaçlıyoruz.

İletişime Geç