TARİHÇE

1999 yılında Emel Değirmenci tarafından temellerini atılan Formel Group olarak, ilk kuruluşumuzda mali müşavirlik ofisi olarak hizmet vermekteydik.

Yıllar geçtikçe ve deneyimlerimizin artması ile denetim, finansal analizler, dış ticaret, M&A, anahtar teslim yatırımlar ve girişim sermayeleri ile kendimizi geliştirerek büyümeye başladık. Büyümemizin en büyük destekçileri olan ve gün geçtikçe gelişen networklerimiz sayesinde ikili ilişkilerimiz gelişti ve oluşan güven ortamı ile yerli ve yabancı partnerlerimizin desteği, bilgi ve beceri ile Finans ve Yatırım Danışmanlığı, Bilişim Teknolojileri, Siber Güvenlik, Çevre ve Enerji, Dijital Tanıtım ve Dış Ticaret gibi farklı kollarda hizmet vermeye başladık.

En büyük gücümüz global ve güçlü bir network ağına sahip olmaktı.

2015 yılında, Türk-Rus iş geliştirme konseyi özel davetlisi, 2018 yılında, Türk-Kırım Ekonomik Forum özel davetlisi, 2019 yılında, Türkiye-Afrika 2.Ekonomi ve İş Forumu özel davetlisi, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Birleşme Bütünleşme Toplantısı’nda özel konuk, Ekonomi ve finans alanında birçok panel, seminer ve toplantıda özel konuk olarak yerimizi aldık. 2017 yılında, ihracat performansımızdan dolayı İstanbul İhracatçı Birliği’nden ¨Başarı Sertifikası¨ almaya hak kazandık.

ABD merkezli ODC (Overseas Development Corporotaion) şirketininin ödüllü danışmanı, EPIC Invest şirketinin yatırım ve iş geliştirme özel danışmanı olduk. Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) danışmanlığı ile takdir kazandık ve özel danışmanlık listesinde yerimizi aldık.

Saygılarımızla, Grup Baskanı-Emel Degirmenci Bedel İletişim Kanallarımız;
  • info@formelgroup.com
  • emel@formelgroup.com
  • emeldegirmenci@hotmail.com
  • Microsoft Teams, Zoom, Skype
İletişime Geç